Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради
Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
Балаклеївської сільської ради
Адреса: |
вулиця. Миру, 1, село Костянтинівка, 20724 Черкаського району, Черкаської області |
|
|
Телефон: |
(04733) 9-44-31 |
|
|
E-mail: |
|
|
|
Веб-сайт: |
кostiantynivka-sm.edukit/ck/ua
|
В.о.директора: |
Жолобіцька Лариса Володимирівна |
У школі навчається 254 учнів.
Кількість класів: 11
Освітній процес забезпечує 21 вчитель (2 вчителі-сумісники), з них :
7 – мають педагогічне звання «учитель-методист»;
5 – педагогічне звання «старший учитель»;
17 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
1 – нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України».
У школі запроваджено напрямки навчання:
-
фізико-математичний;
-
філологічний;
У закладі працюють соціальний педагог, практичний психолог, медична сестра, 16 осіб обслуговуючого персоналу.
У закладів навчається 254 учнів. Середня наповнюваність класів становить 53,7 учнів. Проектна потужність школи 464 учнів. У 2024-2025 навчальному році до закладу підвозяться «шкільним автобусом» - 90 учнів.
У закладі відкрито Алею слави, де знаходиться дошка на якій розміщені портрети односельчан, які відали своє життя заради майбутнього України, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
У закладі обладнано 16 навчальних кабінетів та класних кімнат. До послуг учнів актова зала та спортивна зала, бібліотека, 2 комп’ютерні класи, 1 комбінована майстерня, їдальня, медичний кабінет, музейна кімната. Для підвищення професійного рівня вчителів у закладі працює методичний кабінет. Облаштований клас безпеки для вивчення основних вимог безпеки життєдіяльності. Дооблаштовуються 2 кабінети предмету «Захисту України».
У закладі функціонує найпростіше укриття, яке розраховано на 300 осіб. Користуються укриттям учні та працівники. В липні-серпні 2023 року коштом засновника був проведений капітальний ремонт укриття.
Кабінети інформатики, бібліотека, адміністративні кабінети забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням. Восени 2023 року для кабінету математики надійшли дидактичні матеріали на суму 30 000.00 тис гривень. Для учнів 5-7 класів Нової української школи було придбано обладнання (маркерна дошка, інтерактивна дошка, принтер, 2 проектори) на суму 108 000.00 тисяч гривень. Створена локальна мережа Internet. Класні кімнати для 1-4 класів, які навчаються за програмою Нової української школи, забезпечено комп’ютерами, проекторами, принтерами, ламінаторами та необхідним навчальним обладнанням. Усі наявні у закладі комп’ютери підключені до мережі (100 Мбіт/с – завантаження, 100 Мбіт/с – відвантаження), наявна мережа Wi-Fi у комп’ютерних класах (безпечним – інтернет-фільтри) доступом.
На базі закладу систематично проходять наради, семінари, майстер-класи для різних категорій освітян. Педагогічні працівники закладу є учасниками виставок передових педагогічних та інноваційних технологій.
В 2023-2024 навчальному році випускники закладу отримали 3 золотих та 1 срібну медалі.
Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня, як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише
у навчанні, але й суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах, систематично надається допомога для ЗСУ.
Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді в школі функціонують різноманітні гуртки, в тому числі працівниками ЦДЮТ, тренерами спортивної школи та музичної школи. У закладі поглиблено вивчається українська мова, фізика, математика.
До вторгнення рф на територію України постійно були організовані літні табори з денним перебуванням для оздоровлення учнів закладу, де діти постійно вдосконалювали свої навички, розширювали кругозір, вивчали іноземну мову і оздоровлювалися. Програма таборів розрахована на три тижні активної діяльності учнів. Згідно затвердженого графіка роботи таборів, кожний день присвячений роботі за окремою тематикою. Процес вивчення мови в такому літньому таборі відбувався під час ігор на свіжому повітрі, під час роботи над проектами, наповнений цікавими заходами, конкурсами, екскурсіями.
Весною 2023 року для учнів початкової школи від дитячого фонду ЮНІСЕФ було отримано 2 бокси «Школа в коробці», в яких знаходилися зошити, альбоми для творчості, фарби, олівці, ручки, пластилін та інше канцелярське приладдя.
У закладі функціонує їдальня на 96 посадкових місць. Потребує капітального ремонту харчоблок.
Вартість харчування учнів початкових класів становить 35.00 грн..(50% за кошти місцевого бюджету та 50% батьківської плати), категорійні діти харчуються на 35.00 грн. (за рахунок місцевого бюджету), учнів 5-11 класів – 35.00 грн. (100% батьківська плата), група продовженого дня в середньому 10.00 грн. (за батьківську плату).
Працює автономна котельня з двома твердопаливними котлами.
Педагогічний колектив закладу працює над науково-методичною проблемою: «Розвиток компетентністно орієнтованої освіти шляхом формування інноваційного освітнього середовища професійних та життєвих компетентностей учасників освітнього процесу».
Учні закладу беруть активну участь у сільських заходах. Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня, як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах, систематично надається допомога ЗСУ.
Учителі школи Босецька Т.К. та Якуша Л.Г. є членами творчих груп вчителів природничих наук області. Голубець В.М. була учасником конкурсу «Вчитель року» на рівні області. Нечипоренко О.В. і Голубець В.М. є переможцями «Електронно освітнього ресурсу». Вчитель Босецька Т.К., Якуша Л.Г., Манько Л.М. – переможці Нової української школи «Державний стандарт». Учні закладу є переможцями ІІІ етапу (обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад (Голобородько Б. – фізика), (Тригуб М. – історія).
На 1 вересня 2024 року створені умови для навчання в першому класі згідно з вимогами Нової української школи.
Організовано підвезення для 90 учнів «Шкільним автобусом» до школи і назад додому.
Площа земельної ділянки школи 3,337 га, на якій знаходиться - 56 дерев, 1 спортивний майданчик, дитячий майданчик, квітники, фруктовий сад.
Проблеми закладу освіти:
1. Реконструкція спортивного майданчика.
2. Повне відновлення освітлення зовні закладу.
3. Встановлення сміттєзбиральників з кришками.
4. Встановлення вентиляційної системи у внутрішніх санвузлах закладу.
5. Частковий ремонт огорожі навколо закладу.
6. Реконструкція асфальтного покриття навколо закладу.
6. Утеплення всього приміщення закладу.
7. Заміна 11 вікон на енергозберігаючі.
8. Ремонт класних кімнат та кабінетів.
9. Реконструкція дерев’яної підлоги у блоці молодших класів, І та ІІ поверхів.
10. Придбання стелажів, столів та посуду у шкільній їдальні, які відповідають вимогам НАССР.
11. Придбання сучасної комп’ютерної техніки для оновлення застарілої бази.
12. Встановлення 2 –х пандусів, для доступності до закладу дітей з обмеженими можливостями та маломобільних груп населення.
13. Утеплення горища закладу.
14. Капітальний ремонт вбиральні.
15. Провести перевірку опору ізоляцій електромережі й заземлення устаткування.
16. Обробка дерев’яних конструкцій горищних приміщень вогнезахисними засобами.
17. Частковий ремонт відмостки навколо закладу.
18. Капітальний ремонт харчоблоку та їдальні.
19. Заміна вхідних дверей (9 шт.).
20. Перекриття даху та встановлення водовідведення з даху.
22. Придбання меблів та обладнання для кабінетів: математики, української мови та літератури, німецької мови, інформаційно-комунікаційних технологій, медичного кабінету, комбінованої майстерні, художньо-естетичного циклу, англійської мови, музичного мистецтва, ГПД, предмету «Захисту України», біології.
23. Накриття над ганком.
24. Капітальний ремонт електропроводки школи.
25. Відновлення системи блискавкозахисту відповідно до вимог ДСТУ.
26. Обладнати заклад системою протипожежного захисту.
27. Обладнати заклад системою оповіщення щодо подання сигналу повітряної тривоги